Головна — Opinion
  Opinion.  Думка.  
 
 
 
 
 
 

Мета проекту

Цей проект направлений на вивчення громадської думки з метою повного задоволення потреб споживачів. Місія проекту – формування соціально-етичних відносин між споживачами і виробниками для підвищення добробуту всіх членів суспільства.

або
Перейти на персональну cторінку
 
 
 
 
 
 

Конфіденційність

Конфіденційність даних учасника проекту гарантується Міжнародним процесуальним кодексом маркетингових і соціологічних досліджень ICC/ESOMAR.

Участь у проекті - це просто!

Взаємодія проекту з учасниками організована через e-mail. У Вас є можливість обирати теми, які Вам цікаві, та висловлювати відносно них свої думки. Ви завжди можете припинити свою участь в проекті!

Участь у проекті - це корисно!

Думка кожного учасника буде врахована і дозволить Вам впливати на якість і асортимент товарів та послуг, що надаються на ринку. Учасники проекту першими будуть дізнаватися про тенденції у світі товарів та послуг. За кожну висловлену думку учасники отримують винагороду.

Участь у проекті - це цікаво!

Учасники проекту разом з виробниками будуть приймати участь у розробці товарів та послуг. Опитування часто будуть мати пізнавальний характер і нададуть можливість приємно провести час.