Угода користувача — Opinion
  Opinion.  Думка.  

Угода користувача

Дана угода регламентує взаємодію учасника проекту з організаторами.

Основні положення
Участь у проекті має на меті висловлювання думки учасниками за допомогою заповнення он-лайн анкет. Запрошення до участі в певному опитуванні надходть учасникам на e-meil, вказаний при реєстрації, який є ключем до входу на персональну сторінку.
Учасники проекту будуть отримувати винагороду на особистий віртуальний рахунок у вигляді балів після заповнення анкет. Кількість балів, що нараховуються, залежить від розміру анкет і кількості питань, на які відповів учасник. Не повністю заповнені анкети не дозволять нарахувати бали на особистий рахунок. Заповнення реєстраційної форми не передбачає винагороди. Винагороду учасники проекту можуть зняти з особистого рахунку різними способами. При перерахуванні винагороди на благодійність організатори беруть на себе відповідальність за переказ грошей на благодійний рахунок. Перерахування до певного фонду здійснюється в певні дати. Інформація про перераховані суми буде викладена на ссилці «благодійність». При переказі грошей на мобільний рахунок або на WEB-гаманець переказ грошей здійснює посередник, термін переказу максимум 7 днів. У випадку бажання отримати винагороду готівкою, необхідно написати запит через ссилку «зворотній зв'язок» з наданою інформацією про ідентифікаційний код учасника і поштову адресу для отримання грошового переказу (вартість переказу сплачують організатори).
Організатори проекту постійно покращують формат анкет, насичуючи їх цікавими новаціями для забезпечення зручності у висловлюванні думки учасниками проекту. У випадку необхідності перегляду медіа файлів для висловлювання думки, учасникам будуть пропонувати контент у різних якостях із наданням інформації про розмір в байтах. Відповідно заповнення таких анкет істотно збільшує винагороду для компенсації трафіку. Сайт спеціально розроблений простим, щоб при вході на сторінку було спожито якумога меньше трафіку. Учасники проекту можуть отримувати бали, не лише відповідаючи на питання анкети, але і запрошуючи друга в якості учасника проекту (на персональній сторінці вказана унікальна ссилка для кожного учасника, за якою у випадку реєстрації друга ця інформація записується в базу). Учаснику, що запросив, нараховують бали після участі запрошеного друга у першому опитуванні (не лише реєстрації). Кількість нарахованих балів залежить від кількості запрошених друзів і правдивості заповнення реєстраційної форми.
Брати участь в проекті може лише один член сім'ї. Особи, що не досягли 14 років, не можуть приймати участь у проекті, у випадку навмисного внесення неправдивої інформації (напр. приховування віку) організатори проекту не несуть відповідальності.

Обов'язки організаторів. Організатори зобов'язані гарантувати 100% збереження особистих даних учасника проекту, не розголошувати і не передавати третім особам дані учасників, включаючи e-mail, без персональної згоди учасника. Думку учасників аналізувати лише в узагальненому вигляді. Організатори зобов'язуються не розміщувати рекламу на сайті, не висилати на e-mail шкідливу інформацію, СПАМ, віруси. За участь у проекті вносити передбачену винагороду на особистий рахунок учасника. У випадку припинення учасником участі в проектах не присилати надалі запрошення для участі в опитуваннях і інших листів.

Обов'язки учасника. Для збереження даних небажано розголошувати іншим особам особистий пароль входу на персональну сторінку. Учасником проекту може бути лише один член сім'ї.

Права організаторів. При профілактичних роботах тимчасово відключати доступ до сайту. Виключати учасника з проекту у разі недобросовісного заповнення анкет, внесення неправдивої інформації, спроб нанести шкоду, вони також мають право редагувати відповіді учасників проекту, вилучаючи нецензурну лексику, посягання на честь і гідність третіх осіб.

Права учасників. Учасники можуть не брати участь в певному опитуванні, якщо їх не влаштовує тематика опитування. Учасники можуть припинити свою участь у проекті. Після припинення участі в проекті залишається можливість відновити участь, зайшовши на персональну сторінку і, виконуючи інструкцію, натиснути необхідну ссилку.